Pikseo z oznaczeniem Premier Google Partner

Premier Google Partner to oznaczenie, które otrzymują najlepsze agencje należące do programu Google Partners. W ten sposób dodatkowo wyróżniani są ci, którzy osiągają najlepsze wyniki w kampaniach. Dzięki temu klienci wiedzą, która firma posiada wysokie kwalifikacje w usłudze AdWords.

Kogo wyróżnia Google?

Agencje, które wykazują się w kategoriach punktowanych przez Google, poza zwykłym logo Google Partner posiadają także dodatkowe czerwone oznaczenie „Premier”. Jeśli więc przedsiębiorca chce, aby jego reklamę przygotowała agencja polecana przez Google, to wystarczy spojrzeć, czy dany partner posiada to wyróżnienie.

Żeby je otrzymać, musi on mieć w swoim zespole co najmniej dwóch pracowników z certyfikatem AdWords. Do wyboru jest kilka egzaminów związanych z różnymi specjalizacjami w reklamie Google, po których otrzymuje się takie potwierdzenie kompetencji. My posiadamy je wszystkie, co świadczy o tym, że mamy odpowiednią wiedzę i tworzymy kampanie w każdym obszarze AdWords. Może to być między innymi reklama mobilna, promocja w sieci wyszukiwania czy reklama wideo.

Poza tym ważnym czynnikiem, który wpływa na to, czy agencja otrzyma status Premier Google Partner, jest ciągła poprawa jakości świadczonych usług przy jednoczesnym wzroście liczby klientów. Pod uwagę brana jest więc nie tylko ilość prowadzonych kampanii, ale też ich efektywność.

Pikseo – nowe usługi

Poza rozwojem dotychczas oferowanych usług podejmujemy także działania w kierunku rozszerzenia naszej oferty. Obecnie możesz już skorzystać ze wsparcia w prowadzeniu profilu firmowego w social media. Jeśli chcesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna wśród szerszego grona odbiorców, nie zamykasz się na nowe trendy w komunikacji z klientami, to ta opcja jest dla Ciebie. Sprawimy, że Twój profil na Facebooku będzie na bieżąco aktualizowany, jeśli chodzi o treści branżowe, co pozytywnie wpłynie na odbiór Twojego biznesu.

O naszych wcześniejszych sukcesach w programie Google, przeczytasz na blogu.

Możesz też podejrzeć profil Pikseo w Google Partners klikając w poniższe logo.