Pozycjonowanie stron internetowych

Wyszukiwarka to źródło ruchu i pozyskania wielu nowych użytkowników odwiedzających serwisy internetowe. To właśnie POZYCJONOWANIE jest usługą, która wypromuje stronę internetową na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na konkretne, wpisywane przez potencjalnych klientów zapytania.

Pozycjonowanie Jak działamy

eMarketer, firma badawcza z Nowego Jorku, podaje, że 40% internautów wykorzystuje wyszukiwarki, chcąc dotrzeć do serwisów produktowych, a inna firma analityczna – Jupiter Research – dodaje, że 60% użytkowników sieci przegląda wyniki wyszukiwania od pierwszej wyświetlonej pozycji. Te dane pokazują, że serwis internetowy, który chce odnieść sukces w sieci, musi być odpowiednio wypromowany.

 

Jeśli do powyższych danych, dodamy jeszcze informację, że ponad 90% internautów przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyświetlonych przez wyszukiwarkę, jasne będzie, gdzie należy szukać klientów.

Analiza konkurencji i dobór odpowiednich fraz kluczowych

jest to ważny etap, który pozwala nie tylko ocenić potencjał danej branży, działania biznesowe konkurentów, ale także sprawdza zachowanie internautów i ocenia popularność wpisywanych przez nich zapytań.

Optymalizacja pozycjonowanego serwisu

kompleksowa diagnostyka witryny, mająca na celu sprawdzenie jej funkcjonalności, wyłapanie błędów oraz poprawienie serwisu pod względem technicznym, a także merytorycznym.

Zadbanie o poprawną indeksację serwisu

rejestracja w wyszukiwarkach, sprawdzenie stanu indeksacji itd.

Przedstawienie raportu

pozycjonowanie to proces, który trzeba z uwagą monitorować, dzięki temu można szybko i skutecznie reagować na to, co dzieje się z optymalizowaną witryną w wyszukiwarce. Oczywiście, kompleksowy raport jest przedstawiany klientowi.

Bądź widoczny dla swoich klientów
Skontaktuj się z nami w sprawie pozycjonowania Twojej strony internetowej!
Skontaktuj się!

Etapy współpracy

Stawiamy na transparentność i jasność przekazu. Zależy nam na tym, abyś na każdym etapie współpracy rozumiał powody naszych działań, abyś zdawał sobie sprawę z ich celu. Jako profesjonaliści wiemy, jakie podjąć decyzję, aby zwiększyć Twoją widoczność w sieci.

 • 1

  Bezpłatna Oferta, Analiza i Wycena

  Współpracę rozpoczynamy od dobrania odpowiedniej strategii, która najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku aby pozycjonowanie strony była jak najbardziej efektywne. Precyzyjna analiza przeprowadzona przez naszych specjalistów będzie podstawą do sporządzenia darmowej oferty.

 • 2

  Podpisanie Umowy

  Akceptacja sporządzonej przez nas oferty zaowocuje podpisaniem umowy, w ramach której szczegółowo przedstawimy Ci nasze zamiary oraz określimy zakres naszych obowiązków.

 • 3

  Osiąganie Celu

  Zespół wykwalifikowanych specjalistów dołoży wszelkich starań, aby wywiązać się z założeń uzgodnionych w umowie. Dostosujemy Twoją witrynę do wymogów wyszukiwarki Google, pozyskamy wartościowe linki oraz stworzymy wysokiej jakości treści podnoszące ranking strony.

 • 4

  Utrzymanie Widoczności

  Kiedy już zoptymalizujemy Twoją witrynę, będziemy dbać o to, aby ważne dla Ciebie słowa kluczowe utrzymywały się na wysokich pozycjach. Cykliczne pozyskiwanie linków oraz dbanie o przejrzystość i jakość witryny, a także zamieszczanych na niej treści to główne działanie prowadzone przez nas na tym etapie.

 • Zapytaj o ofertę już teraz

  lub zadzwoń już teraz:

  52 307 70 22

   *Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i informacji handlowych od Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej ) w celu promocji usług Pikseo w tym m.in. przedstawienia informacji o aktualnych promocjach czy akcjach marketingowych.
   Więcej informacji o Administratorze danych w Polityce Prywatności

   Oferta pozycjonowania

   Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wybieramy tylko te metody, które sprawią, że pozycjonowanie strony internetowej będzie naprawdę skuteczne. Opracowujemy kompleksową strategię, indywidualnie dobraną do każdej witryny. Doświadczenie oraz elastyczne podejście do klienta pozwala nam szybko i skutecznie reagować na rozwój wypadków związanych z pozycją witryny naszego klienta.

   Pozycjonowanie

   Wyszukiwarka to źródło ruchu i pozyskiwania wielu nowych użytkowników serwisu. To właśnie POZYCJONOWANIE jest usługą, która wypromuje stronę internetową na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na konkretne, wpisywane przez internautów zapytania.

   Pozycjonowanie szerokie

   Badania pokazują, że aż 80 proc. zysku serwisów generują frazy z długiego ogona. Pozycjonowanie szerokie doskonale sprawdza się przy sklepach internetowych (sprowadza klientów zainteresowanych konkretnymi produktami) oraz przy bardzo rozbudowanych witrynach.

   Pozycjonowanie sklepów internetowych

   Usługa pozycjonowania sklepów internetowych jest kierowana do wszystkich witryn, które zajmują się sprzedażą online, również do serwisów aukcyjnych albo do internetowych pasaży handlowych.
   Zobacz Case Study Pozycjonowania
   Zobacz

   Pozycjonowanie lokalne

   Usługa dla klientów działających lokalnie – prowadzisz salon fryzjerski, kawiarnie lub sklep optyczny? Chcesz pozyskać nowych klientów i wypromować swój biznes? Dzięki nam Twoi potencjalni klienci dowiedzą się o Tobie. Przygotujemy strategię pozycjonowania, dzięki której zdobędziesz rozpoznawalność w danym mieście lub regionie.

   Dowiedz się więcej