Dzięki współpracy z Pikseo:

  • Twoja firma znajdzie się w TOP 10 wyszukiwarki Google

  • Zyskasz pewność, że klienci znajdą Twoje produkty w internecie

  • Pozyskasz nowych klientów w sieci

  • Zwiększysz zyski ze sprzedaży online

  • Zadbasz o wizerunek swojej marki i zwiększysz jej rozpoznawalność

  • Efektywnie zrealizujesz swoje cele biznesowe

  • Szybciej rozwiniesz swoją firmę

  • Zyskasz pewność, że płacisz tylko za efekt

Sprawdź nasze wyniki!

Zadzwoń:

52 307 70 21

Wycena pozycjonowania
w 30 minut!

Zadzwoń: 52 307 70 21

Nazwa firmy

Adres email

Telefon

Zapytanie/Frazy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PIKSEO – spółka z o.o spółka komandytowa z siedzibą w Bydgoszczy w celu nawiązania i realizacji współpracy.

Nasi klienci

Współpracujemy z wieloma klientami z kraju i zagranicy. Dołącz do nich i Ty!

Więcej informacji

Pozycjonowanie stron wpływa bezpośrednio na miejsce, jakie zajmują one w wyszukiwarce Google. To z kolei przekłada się na ilość potencjalnych klientów, odwiedzających daną stronę www, dzięki organicznym wynikom wyszukiwania. Większość z nich, chcąc znaleźć produkt czy usługę, zagląda wyłącznie na dwie pierwsze strony rezultatów w wyszukiwarce. Portal internetowy przedsiębiorstwa, które chce odnieść sukces w biznesie, musi mieć zatem zapewnione odpowiednie promowanie strony w Google.

Firma Pikseo oferuje Państwu profesjonalne pozycjonowanie oraz optymalizację serwisu internetowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozytywnie wpływa na efekty podejmowanych przez nas działań SEO. Dzięki poczynionym przez nas krokom, mogą Państwo zaobserwować ilościowy oraz jakościowy wzrost zainteresowania ofertą firmy. Nasza agencja SEO to zespół specjalistów, na bieżąco śledzących nowinki z branży. Dzięki temu nasze działania są tak skuteczne. Mamy świadomość, że każda strona internetowa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też szukamy idealnych rozwiązań SEO, dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta. Cena za nasze usługi także jest ustalana jednostkowo. Promowanie strony w Google to jeden z bardziej sprawdzonych sposobów na zwiększenie ruchu i rozpoznawalności marki. Pozycjonując bowiem stronę na konkretne słowa kluczowe, mają Państwo pewność, że trafią na nią osoby zainteresowane danymi produktami lub usługami. Odpowiedni dobór fraz, na które ma być wykonane pozycjonowanie jest więc kluczem do sukcesu.

Nasza agencja SEO zapewnia pozycjonowanie sklepu internetowego, portalu aukcyjnego, ale także bloga czy strony przedsiębiorstwa. Dzięki naszym działaniom mogą Państwo zaobserwować wzmożony ruch na stronie www, co najczęściej przekłada się także na efekt w postaci zwiększonej sprzedaży. Dbamy o to, aby na stronie klienta wykonana została profesjonalna optymalizacja SEO. Poprawiamy funkcjonalność strony i jej widoczność w wyszukiwarce Google. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, oferując konkurencyjny koszt pozycjonowania. Cennik pozycjonowania, jaki Państwu proponujemy jest tak elastyczny, jak nasza oferta.

Jako doświadczona firma pozycjonerska, działania rozpoczynamy od szczegółowego audytu Państwa strony internetowej oraz obserwacji konkurencji. Dzięki temu dokładnie wiemy, co musimy zrobić, aby osiągnęli Państwo pozycję w TOP10 wyszukiwarki Google. Na podstawie audytu dobierane są najlepiej pasujące do Państwa usług słowa kluczowe i wykonywana jest szczegółowa wycena naszych działań. Następnie przeprowadzana jest dokładna optymalizacja SEO, podczas której nasi specjaliści wyłapują ewentualne błędy techniczne i merytoryczne w funkcjonowaniu serwisu www oraz sprawnie je naprawiają. Nasza cena uwzględnia zadbanie o to, aby Państwa wizytówka, jaką jest przecież strona www, była dobrze zaindeksowana. Na koniec naszych kompleksowych działań przedstawiamy dokładny raport, dzięki czemu klient widzi nie tylko koszt, ale także konkretne efekty. Dbamy o to, aby działać tanio, ale i skutecznie. Nasz cennik zakłada płatność wyłącznie za efekty. Wiemy, jakie kroki podjąć, aby zaobserwowali Państwo pozytywne zmiany w funkcjonowaniu swojego serwisu pod kątem SEO.