Social media

Obecność firm na portalach społecznościowych to standard, a nawet w naszych czasach konieczność. To doskonałe miejsce, żeby pozyskać nowych klientów, wzmocnić prestiż marki i poprawić wizerunek firmy. Aktywna społeczność skupiona wokół Twojego produktu to wartość nie do przecenienia.

Dlaczego warto

Nie można myśleć o skutecznym prowadzeniu biznesu w Internecie bez wykorzystania potencjału największego na świecie portalu społecznościowego, jakim jest Facebook. Obecność w tym serwisie to doskonała inwestycja, która może zaprocentować wzmocnieniem pozycji na rynku i wzrostem wyników finansowych.

 • Obecność na Facebooku to dostęp do ponad 17 milionów klientów z całej Polski.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, doskonale wiemy, jak wykorzystać ten potencjał i zamienić go w biznesowe korzyści. Wprowadzimy Twoją firmę w najskuteczniejszą obecnie przestrzeń marketingową w Internecie.

 • Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci w założeniu profilu i stworzeniu unikalnego, w oprawie graficznej, fanpage’a.

  Nie musisz się na tym znać. Dzięki naszemu wsparciu Twoja firma szybko i profesjonalnie zaistnieje na Facebooku.

 • Założenie profilu to jednak dopiero początek.

  Popularność Twojego fanpage’a będzie zależała od atrakcyjności zamieszczanych tam treści i materiałów, a także od Twojej aktywności w nawiązywaniu interakcji z internautami. Posty, które się im spodobają, będą udostępniane dalej, dzięki czemu znacznie poszerzy się społeczność skupiona wokół Twojej marki i krąg twoich potencjalnych klientów.

Etapy współpracy

Działamy na podstawie długofalowego planu. Na każdym etapie współpracy chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie i o Twojej marce. Zależy nam, abyś rozumiał każdy cel naszych działań.

 • 1

  Bezpłatna Analiza I Wycena

  Wraz z konsultantem dokonacie analizy szans i zagrożeń w Twojej branży. Sprawdzimy obecną konkurencję na rynku, zweryfikujemy mocne i słabe strony marki. Wszystko po to, aby wybrać pakiet dopasowany do indywidualnych predyspozycji Twojej firmy.

 • 2

  Podpisanie Umowy

  Uzgodnione warunki finalizujemy w umowie. Otrzymasz od nas dodatkowy kwestionariusz ze szczegółową listą pytań. Pytamy o podstawowe i dalsze cele naszych działań, aby ustalić strategię komunikacji. Zrozumienie marki i Twoich potrzeb, to klucz do sukcesu.

 • 3

  Osiąganie Celu

  Na tym etapie tworzymy kreacje reklamowe oraz wizerunkowe, które sam akceptujesz. Po uzyskaniu Twojej zgody rozpoczynamy realizację założeń. Segregujemy grupy odbiorców, tworzymy zestawy reklam i wdrażamy działania, aby każdego dnia osiągać cele marketingowe.

 • 4

  Utrzymanie Widoczności

  Wykorzystujemy potencjał social media w real time marketingu i nieustannie optymalizujemy nasze działania, dzięki temu Twoja firma jest zawsze na bieżąco. Każdy miesiąc podsumowujemy dla Ciebie w szczegółowym raporcie.

 • Facebook w liczbach

  • 33%

   weryfikuje produkt na facebooku
  • 51%

   wyraża chęć zakupu produktu wcześniej oglądanego na facebooku
  • 60%

   decyduje się na polecenie polubionego przez siebie fanpage swoim znajomym
  • 68%

   decyduje się na zakup
  Zobacz Case Study Social Media
  Zobacz

  Korzyści prowadzenia kampanii Facebook

  Zaprezentujemy w odpowiedni, skuteczny sposób ofertę Twojej firmy na Facebooku. Sprawimy, że Twoja marka będzie towarzyszyła internautom każdego dnia, inspirując ich i podsuwając ciekawe, niebanalne rozwiązania ich problemów. Dzięki atrakcyjnym treściom, konkursom i innym interaktywnym działaniom, zbudujemy silną, aktywną społeczność, której centrum będzie stanowić Twoja marka lub produkt.

  • Więcej klientów – większa sprzedaż
   Precyzyjne kierowanie reklam i komunikatów do wybranych grup odbiorców zwiększy Twój portfel klientów oraz sprzedaż.

   Kluczem do marketingowego sukcesu jest kierowanie reklam odpowiednim grupom klientów. Dzięki temu zwiększysz liczbę konsumentów, którzy będą realnie zainteresowani Twoimi produktami.
  • Skuteczne kampanie reklamowe
   Twoi klienci są na Facebooku, warto to wykorzystać! Dzięki Facebook Ads będziesz miał kontrolę nad wyświetleniami swoich reklam. Zdecyduj kto i kiedy ma je zobaczyć. Kierowanie reklam na konkretne grupy odbiorców pozwoli Ci zmaksymalizować swoją sprzedaż.
  • Marka – budowanie wizerunku
   Obecność w kanałach Social Media wzmocni wiarygodność marki. W ten sposób zdobędziesz zaufanie klientów i stworzysz z nimi mocne więzi. Twoja firma stanie się też dużo bardziej rozpoznawalna.

   Jeśli chcesz zwiększyć swoją wiarygodność, to musisz istnieć w mediach społecznościowych. To także świetny sposób na zdobycie zaufania swoich klientów i stworzenie kanału komunikacyjnego z nimi.