Pozycjonowanie w Toruniu – jak zaczęliśmy wspierać regionalnych przedsiębiorców

Toruń — miasto niezwykłych perspektyw

Każdy, kto chociaż raz był w Toruniu, zna niepowtarzalny klimat tego miejsca – oryginalne, gotyckie budynki, na których tle rozwija się nowoczesna architektura; uliczki starówki, w których zaklęte są tajemnice minionych wieków oraz fantastyczna energia stwarzająca nieograniczone perspektywy.

Wiedzieliśmy, że rozpoczynając pracę w Toruniu, będziemy w towarzystwie ludzi ambitnych, stawiających na innowacyjność i nieustanny rozwój. Taka atmosfera błyskawicznie zmotywowała nas do zdynamizowania naszej działalności. Zależało nam, aby stać się częścią historii Torunia i przyczynić się do zwiększenia jego międzynarodowej renomy postępowego miasta. Dostosowanie się do prężnego toruńskiego rynku było nie lada wyzwaniem, ale dzięki połączeniu rozsądnego zarządzania i nowej energii szybko udało nam się znaleźć właściwy rytm pracy.

Toruń to przede wszystkim przestrzeń ludzi młodych, zmotywowanych do budowania swojego nazwiska na rynku pracy, lecz także ludzi z różnych stron świata, którzy wnoszą do miasta zróżnicowany, odświeżający koloryt – to właśnie dzięki nim Toruń jest otwarty na międzynarodowe kontakty. Udowadniają to błyskawicznie powstające Start-Upy, rozkwitające przedsiębiorstwa i pomysłowe biznesy inspirujące nas do szukania nowych sposobów wychodzenia naprzeciw potrzebom biznesmenów – zarówno tych młodych, jak i tych, którzy dobrze poznali już swoją branżę. To właśnie ich chcemy wspierać i wspólnie z nimi tworzyć fantastyczne projekty.

Nasze biuro w Toruniu

Nowoczesne otoczenie, doskonała lokalizacja — nowy biurowiec w centrum miasta był naszym oczywistym wyborem. Kreatywna przestrzeń, w której nasi pracownicy mogli rozwijać swój potencjał, miejsce, w którym doskonale się pracowało i nie tylko. Budowaliśmy relacje – zarówno te z klientami, jak i wewnątrz naszego nowego biura — szybko, nie wiadomo kiedy, nowy oddział stał się naszym drugim domem.

Nowi ludzie, z którymi doskonale się pracowało, świeże spojrzenie i niesamowite kompetencje, tak szybkiego rozwoju się nie spodziewaliśmy, nie chcąc zmarnować tej szansy — zdecydowaliśmy się na kolejne zmiany, już nie pokoje w biurowcu, ale cały budynek, nowa przestrzeń, większa bardziej zindywidualizowana, w samym sercu Torunia, byśmy jeszcze lepiej czuli atmosferę i ducha miasta, byśmy nie stracili tej energii. Od momentu, w którym zaczęliśmy w 2017 roku, oddział powiększył się niesamowicie. Startowaliśmy tu z garstką zaangażowanych młodych ludzi, a stworzyliśmy kilka zespołów. Mamy specjalistów zajmujących się pozycjonowaniem, jak i prowadzeniem kampanii Google Ads, udało nam się utworzyć profesjonalny dział copywritingu. Pozyskaliśmy niesamowitych ludzi zajmujących się kontaktami z naszymi klientami — tak wiele świetnych osób, które doskonale się uzupełniają.

Pozycjonowanie w Toruniu — jak zmieniamy oblicze biznesu

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma wspaniały ludźmi. Często były to małe, rodzinne firmy — z ciekawym pomysłem na biznes, wyjątkowymi produktami czy rzetelną jakością usług, jednak bez zbudowania odpowiedniego zasięgu, trudno było o ich rozbudowę. Nasi klienci często nie zdają sobie sprawy, jak wielką rolę w dzisiejszych czasach odgrywa widoczność w wyszukiwarce, i to na wysokich pozycjach.

Przekonani, że skoro świadczą dobre usługi, mają do zaoferowania wyjątkowy produkt, klienci trafią się sami, a polecenia pozwolą pozyskać nowych, jednak przy odpowiednim pozycjonowaniu lokalnym, ilość tych klientów może się znacząco zwiększyć, a zyski wzrosnąć — możemy pomóc zmienić małą rodzinną firmę w przedsiębiorstwo zatrudniające pracowników, przynoszące znacznie wyższe zyski.

Pomagamy pozyskiwać klientów z internetu, którzy bez odpowiedniego wypozycjonowania Twojej strony nigdy by się nawet nie dowiedzieli o istnieniu firmy.

Na czym polega pozycjonowanie lokalnych firm w Toruniu

Dla każdego klienta opracowujemy indywidualną strategię — dobieramy słowa kluczowe precyzyjnie opisujące ofertę klienta doprecyzowane o region bądź miasto na terenie którego działa firma. Wdrażając pozycjonowanie lokalne, jesteśmy w stanie zwiększyć widoczność strony w internecie poprzez uzyskanie wyższego rankingu wyświetlania strony w wynikach wyszukiwania Google, będących odpowiedzią na zapytania związane właśnie z danym regionem. Zawężenie wyszukiwania jest szczególnie ważne dla firm, których cechą szczególną jest ograniczenie swojej oferty do danego regionu — fryzjerzy, kosmetyczki, restauracje, firmy sprzątające itd. Tu szczególnie istotne jest to, by z ofertą dotrzeć właśnie do klientów z danej okolicy — dzięki pozycjonowaniu lokalnemu można to osiągnąć.

Sam proces pozycjonowania lokalnego, od ogólnego niewiele się różni. Inne jest podejście, tu chodzi o zawężenie i skupienie się na konkretnej grupie związanej z regionem, dzięki czemu łatwiej dotrzeć do klientów, realnie zainteresowanych skorzystaniem z usług. Tym, co pozycjonowanie lokalne czyni szczególnie, atrakcyjnym jest fakt, że nie tylko łatwiej osiągnąć lepsze rezultaty, jeśli chodzi o ranking strony w wynikach wyszukiwania, ale także o fakt, że zwykle pozycjonowanie lokalne jest usługą tańszą niż wypozycjonowanie fraz ogólnych — które mają większą konkurencyjność.

Z nami Ci się uda

Dzięki temu, że współpracowaliśmy z firmami z różnych branż, wiemy, jakie zastosować strategie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty dla danego klienta. Nasze działania zawsze są oparte o lata doświadczenia i zgodne z zasadami etyki. Co więcej, nie zostajemy w miejscu, zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, śledzimy wszystkie aktualizacje algorytmu, sprawdzamy nowe strategie, dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć dobre wyniki i wzmocnić każdy biznes.

Pozycjonowanie w Toruniu to jednak nie wszystko, co możemy zaproponować lokalnym biznesmenom. Chcemy pomagać w jak najszerszym zakresie, dlatego szybko zaczęliśmy rozbudowywać toruński dział SEO, obecnie naszym klientom możemy zaproponować również dużo szerszy wachlarz usług. Zapewniamy kompleksową opiekę, jeśli chodzi o marketing internetowy. I choć osiągamy doskonale wyniki w każdym z realizowanych przez nas aspektów marketingu internetowego, to jednak sami doskonale wiemy, że najlepsze rezultaty przynosi synergia tych działań.

Nasz oddział w Toruniu to coś więcej niż SEO

Choć pozycjonowanie to usługa, z którą zaczynaliśmy, naszym celem było od zawsze wspieranie w jak najszerszym zakresie polskich przedsiębiorców, dlatego wraz z rozwojem naszego oddziału poszerzyliśmy zakres oferty.

Obecnie oferujemy nie tylko lokalne pozycjonowanie w Toruniu, ale także tworzenie i prowadzenie kampanii Google Ads, a od niedawna zajmujemy się również promocją na Facebooku. Każdą z tych usług możemy świadczyć osobno, z zależności, od tego, jakich rezultatów oczekuje klient i co jest jego celem: zwiększenia sprzedaży, ruchu na stronie czy zbudowanie wizerunku marki — z naszego doświadczenia jednak wiemy, że najlepsze wyniki przynosi łączenie różnych form promocji w internecie. Nasi konsultanci chętnie pomogą w doborze najlepszych rozwiązań, spersonalizowanych pod kątem Państwa firmy. Bez problemu znajdą nas też Państwo w centrum Torunia w naszym oddziale.