Pozycjonowanie w Grudziądzu – jak zaczęliśmy pomagać grudziądzkim
przedsiębiorcom pozyskiwać klientów z internetu

Grudziądz – nowoczesny klimat zabytkowego miasta

Już wcześniej mieliśmy przeczucie, że energia miasta, w jakim się znajdujemy, może znacznie przyczynić się do zwiększenia dynamiki naszej pracy. Tworzenie nowych oddziałów tylko utwierdziło nas w tym przekonaniu. Wiedzieliśmy zatem, że obierając Grudziądz za następny “cel”, z pewnością udzieli się nam niezwykła atmosfera przestrzeni miejskiej, nad którą górują pozostałości krzyżackiej warowni.

Od zawsze zależało nam na wsłuchiwaniu się w pulsujące pod miejskim brukiem historie, oprócz ludzi to oczywiście one inspirują nas do szukania odpowiednich rozwiązań dla lokalnych przedsiębiorców, którzy przecież bardzo często w swojej działalności nawiązują do historii miasta. W Toruniu zakochaliśmy się w gotyckiej architekturze, Grudziądz również dostarczał pod tym względem niezwykłych doświadczeń wizualnych. Sposób, w jaki nowoczesne budownictwo przełamuje historyczne budowle, przypomina nam o tym, żebyśmy zawsze szli do przodu, jednak bez zapominania o korzeniach i tradycji. Zarówno w działalności wewnątrz firmowej, jak i podczas kontaktu z klientami.

Motywujące do dalszych działań spotkanie tradycji z nowoczesnością doskonale współgrało z naszym przekonaniem o tym, że pomoc w pozyskiwaniu klientów z internetu nowym zleceniodawcom jest równie ważna, co nieustanne wspieranie tych, z którymi już współpracujemy. Kilka pierwszych oddechów w nowym mieście wystarczyło, aby ponownie nabrać silnego wiatru w żagle i rozpocząć nie mniej dynamiczne działania na nowym gruncie.

Nowe biuro – wiedzieliśmy, czego potrzebujemy my oraz nasi klienci

Nauczeni doświadczeniem od razu wiedzieliśmy, jak powinno wyglądać nasze biuro. Za siedzibę wybraliśmy urokliwą kamienicę w centrum miasta, w której nie dało się nie poczuć miejskiej energii. I właśnie z taką energią weszliśmy na grudziądzki rynek 3 czerwca 2019 roku.

Jak zawsze na starcie, zależało nam na rozwijaniu biznesów lokalnych przedsiębiorców, jednak wciąż zagospodarowywaliśmy przestrzeń w nowej siedzibie – chcieliśmy, aby i tutaj można było czuć się jak w domu. Błyskawicznie powstał chillout room, w którym członkowie naszych zespołów mogą nie tylko zrelaksować się po pracy, ale również poszerzyć swoją wiedzę, sięgając po lektury traktujące o naszej branży.

Nowe miasto to oczywiście nowe osoby. Kolejny raz przekonaliśmy się, jak odświeżające może być poznawanie ludzi, pozwalanie im na wykorzystanie swojego dotychczasowego doświadczenia, uczenie się nawzajem nowych rzeczy i docieranie do wspólnych celów. Oddział w Grudziądzu wprawdzie wciąż jest stosunkowo niewielki, ale sukcesywny rozwój pozwala nam oczekiwać, że w przeciągu najbliższych miesięcy poszerzy się o wiele nowych talentów. Mamy już za sobą pierwsze sukcesy i kontakty biznesowe, stawiamy przede wszystkim na pozycjonowanie lokalne w Grudziądzu – a w tych działaniach mamy przecież ogromną praktykę.

Nie od razu Grudziądz zbudowano…

W Grudziądzu, jak to bywało do tej pory, również zaczęliśmy od SEO. Dotychczasowa praktyka utwierdziła nas w przekonaniu, że strategia małych kroków jest najlepszym rozwiązaniem w perspektywie rozbudowy firmy.

Właśnie dlatego zaczęliśmy oferować pomoc w pozyskiwaniu klientów z internetu w Grudziądzu poprzez pozycjonowanie stron zleceniodawców. Jak zawsze towarzyszyła temu skrupulatna analiza rynku, dobór odpowiednich fraz, a w dalszej perspektywie – owocna praca działu technicznego.

Pierwsze sukcesy przyszły dość szybko, co uświadomiło nas, że Grudziądz zdecydowanie potrzebuje oferowanych przez nas usług, wybór miasta był zatem strzałem w dziesiątkę – kolejnym. Skupienie się na pozycjonowaniu w Grudziądzu nie oznaczało jednak, że nie mamy większych aspiracji.

Po nawiązaniu pierwszych kontaktów biznesowych przyszedł czas na badania lokalnego rynku pod kątem zapotrzebowania na kampanie Google Ads. Co prawda dział zajmujący się takimi strategiami jest – w chwili pisania tych słów – dopiero w planach, lecz dość zaawansowanych. Wrzesień 2019 roku to okres, w którym zamierzamy stworzyć odpowiedni zespół.

Wsparcie lokalnych przedsiębiorców w Grudziądzu

Wielokrotnie już przekonaliśmy się o tym, że regionalne (często też rodzinne) biznesy mają do zaoferowania swoim klientom wysokiej jakości usługi lub produkty. Ich przekonanie o konieczności proponowania konsumentom najwyższej jakości zawsze spotykało się z naszym zrozumieniem i szacunkiem – sami przecież kierujemy się takim samym mottem. Gwarancja jakości nie zawsze jest wystarczająco skuteczną reklamą, w tym momencie właśnie pojawiamy się my.

Oferujemy, zarówno drobnym, jak i większym przedsiębiorcom, pomoc w pozyskiwaniu klientów z internetu poprzez zwiększenie widoczności ich strony w wynikach zapytań wyszukiwarki Google. Składa się na to oczywiście szereg czynności, tym jednak nasi zleceniodawcy nie muszą się przejmować, ponieważ doskonale znamy swoją branżę i wiemy, jakie podjąć działania, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Kierujemy swoją ofertę m.in. do osób prowadzących salony kosmetyczne, restauracje, firmy transportowe, drukarnie itd. Każde przedsiębiorstwo nastawione na docieranie do osób z regionu powinno dbać o odpowiednią widoczność w wyszukiwarce, gdyż dla wielu potencjalnych klientów może być to podstawowy kanał informacyjny o istnieniu firmy.

Zrozumienie SEO, potrzeb klientów i samego regionu, w którego obrębie działamy, pozwala nam na najwyższą jakość proponowanych usług.

Nowe miasto, sprawdzone metody działania

Nasze wieloletnie działania sprawdzały się niejednokrotnie, dlatego również w nowym mieście postanowiliśmy na dostosowanie naszych metod do potrzeb rynku. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Ponownie okazało się, że rozwiązania i strategie, które sugerujemy klientom, przynoszą oczekiwane efekty.

Przez wszystkie lata działalności zdążyliśmy poznać setki branż, znaleźć sposób na pozornie nierozwiązywalne problemy i pomóc zarówno niewielkim firmom działającym na lokalną skalę, jak i ogromnym przedsiębiorstwom nawiązującym zagraniczne kontakty biznesowe. Nasi profesjonalni analitycy sprawnie dopasowują najlepsze strategie, adekwatne do potrzeb klienta. Wszystko realizowane jest zgodnie z jego oczekiwaniami i profilem działalności. Nie da się ukryć, że zawsze pomaga nam tętniąca w mieście energia.

Plany – ambitne i osiągalne

Nasze plany zawsze opierają się na dalekosiężnych celach i zawsze udaje nam się wcielić je w życie. Grudziądz również stał się idealną przestrzenią do rozwoju. Oczywiście celujemy w stworzenie działu zajmującego się kampaniami Google Ads oraz nieustannie pracujemy nad rozbudową zespołów SEO.

Szukamy ludzi z pozytywną energią, którzy doskonale rozumieją, że rozwój jest możliwy wyłącznie dzięki nieustannej gwarancji jakości i najwyższych standardów. To właśnie takich ludzi przyciąga atmosfera panująca w naszej firmie, gdzie jest czas nie tylko na pracę, ale również na odpoczynek, zdrową sportową rywalizację i wzajemne przekazywanie sobie wiedzy. W takiej atmosferze po prostu nie da się osiągać niskich wyników.

Bydgoszcz i Toruń stały się doskonałym gruntem pod nasze działania. W nowym mieście również udało nam się stworzyć fantastyczny oddział gwarantujący zleceniodawcom pozyskiwanie klientów z internetu w sposób całkowicie profesjonalny i dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego, kto zwróci się do nas o pomoc. Wymagamy przede wszystkim od siebie, dzięki czemu nigdy nie zawodzimy oczekiwań osób, które podpisują z nami umowy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zachęcamy nie tylko do kontaktu telefonicznego, ale również do odwiedzenia naszej siedziby w centrum miasta.