Pikseo – Opinie

Nasza opinia o skuteczności działania Pikseo nie jest tak miarodajna, jak opinie naszych klientów. Zamiast więc zachwalać oferowane przez nas usługi, opieramy się na referencjach przedsiębiorców, którzy przekonali się już o jakości naszych usług.

Referencje naszych klientów.

Opinia partnerów biznesowych ma dla nas duże znaczenie. Staramy się sprostać wszystkim, stawianym przez klientów, wymaganiom. Za każdym razem przygotowujemy indywidualną ofertę, ceniąc sobie Państwa opinie na każdym etapie współpracy. Rozumiemy, że wybór agencji wymaga namysłu i cenimy przedsiębiorców, którzy przed podjęciem decyzji dokładnie poznają przyszłego partnera biznesowego. Dzięki temu współpraca lepiej się później układa.

Pankejk

Firma Pikseo nieprzerwanie wywiązuje się z powierzonych im obowiązków a profesjonalna obsługa klienta wykazuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, służąc cennymi radami i informacjami odnośnie przebiegu prowadzonych kampanii. Działania firmy pomagają w dotarciu do większej grupy klientów oraz pozwalają zwiększyć świadomość marki w lokalizacjach, na które stawiamy priorytet.


Czytaj więcej

Aljot

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Pikseo sp. K. Przygotowane grafiki i treści są profesjonalne, wykonane z wyczuciem stylu i zachowaniem spójności naszej marki.


Czytaj więcej

Elamber

Ekipa Pikseo zapewnia nam profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich działań oraz optymalny, dopasowany do naszego budżetu, model rozliczania prowadzonej kampanii. Wybrane frazy znajdują się w czołówce wyników wyszukiwania, a reakcja na wprowadzone przez nas zmiany jest bezzwłoczna.


Czytaj więcej

Pałac Łazienki II

Firma PIKSEO sumiennie i terminowo wywiązuje się ze swoich obowiązków wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników firmy przekładają się na pozytywne warunki współpracy a przede wszystkim efekty, które są zgodne z oczekiwaniami.


Czytaj więcej

Fajne Krzesła

Firma od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, wysoką jakością pozycjonowania oraz obsługi klienta. Kreatywne podejście, inteligentne spostrzeżenia i rzetelne promowanie odpowiednich słów kluczowych przynosi efekty w postaci znacznego wzrostu widoczności naszej strony.


Czytaj więcej

Gift More

Pikseo to firma wiarygodna z dużym doświadczeniem w branży Google Ads, co dało się zauważyć po efektach wdrożenia kampanii Ads dla naszej firmy. Posiadająca wykwalifikowaną kadrę, potencjał techniczny i ludzki z niezbędną wiedzą oraz wspaniałym podejściem do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy.


Czytaj więcej

Kolorowe Kable

Od początku współpracy firma Pikseo Sp. z o.o. Sp. k. wykazuje indywidualne podejście do klienta, oferując nowe, oryginalne rozwiązania. Dzięki świeżemu spojrzeniu na e-commerce i rzetelnej analityce, opracowanie dla sklepu kolorowekable.pl strategie, okazały się bardzo skuteczne, a marka zaczęła być rozpoznawalna wśród nowych grup odbiorców.


Czytaj więcej

Przekladnia.com

Z firmą Pikseo, która świadczy dla nas usługi Google ads współpracujemy od ponad roku. W tym czasie Pikseo wykazało się ogromną starannością w swoim fachu, świetną komunikacją z naszymi pracownikami oraz ogromnym zaangażowaniem i sumiennością.


Czytaj więcej

Rascal

Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę PIKSEO. Cenimy sobie zaangażowanie i otwartość pracowników na dostosowanie oferty do naszych potrzeb. Terminowe wywiązywanie się z obowiązków pozwoliły na osiągnięcie zamierzonych celów.


Czytaj więcej

Tip-Top – Google Ads

Jako doświadczony przedsiębiorca z pełnym przekonaniem polecam firmę Pikseo jako kompetentnego partnera biznesowego. Dzięki współpracy z firmą Pikseo osiągnęliśmy znacznie lepsze niż do tej pory wyniki kampanii Google Ads. Zastosowanie optymalizatora sztucznej inteligencji przyczyniło się do obniżenia stawki za kliknięcie, a co za tym idzie do wzrostu ruchu na stronie internetowej.


Czytaj więcej

Tip-Top – Facebook Ads

Jestem przekonana, że to właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu firmy Pikseo w zakresie prowadzenia kampanii Facebook Ads oraz indywidualnemu podejściu i otwartości na sugestie z naszej strony podczas współpracy z firmą Pikseo osiągnęliśmy znacznie lepsze niż do tej pory wyniki kampanii Facebook Ads.


Czytaj więcej

V-rooka.pl

Bardzo długo byliśmy namawiani na współpracę z firmą PIKSEO. W tej chwili żałujemy tylko, że tak późno zdecydowaliśmy się na nią. Już po pierwszych trzech miesiącach widać było efekty a nasz sklep zaczął być widoczny i rozpoznawalny w sieci…


Czytaj więcej

Enklawakrynica.pl

Ponieważ współpraca z firmą Pikseo przyniosła nam w imponująco krótkim czasie oczekiwane krzyści, z ogromną przyjemnością możemy zarekomendować tę firmą jako godnego zaufania oraz niezwykle skutecznego partnera biznesowego.


Czytaj więcej

Agata Deweloper

W zeszłym roku miałam przyjemność nawiązać współpracę z firmą PIKSEO, która zajmuje się obsługą kampanii Facebook ADS oraz prowadzeniem mojego profilu.


Czytaj więcej

Apartamenty Forte

Celowe i przemyślane działanie Pikseo spowodowało, że moja firma stała się widoczna na Facebooku. Bardzo dobrze wywiązali się z powierzonych im zadań, a profesjonalna obsługa klienta pozytywnie wpływa na efekt kampanii.


Czytaj więcej

Dobry Aptekarz

Dzięki współpracy z firmą PikSEO pozyskaliśmy dużo nowych klientów oraz zdecydowanie zwiększyliśmy obroty finansowe .Szczególnie podczas pandemii COVID-19, kiedy praktycznie całość handlu została przeniesiona w on-line prowadzenie Social Media stron stanęło naszym priorytetem marketingowym.


Czytaj więcej

Delteks

Od jakiegoś czasu współpracujemy z firmą PIKSEO, która w sposób rzetelny i profesjonalny prowadzi nasze kampanie i profil na Facebooku. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy każdemu.


Czytaj więcej

Public Dialog

Osiągnięte – dzięki współpracy podjętej z firmą Pikseo – wyniki dowodzą bezdyskusyjnej fachowości oraz skuteczności działań jej pracowników, dlatego zdecydowanie rekomendujemy usługi tej firmy jako pewną inwestycję w przyszłość każdej marki stawiającej na nowoczesne rozwiązania marketingowe.


Czytaj więcej

Hergon

Podziękowania dla zespołu Pikseo. Jesteście jedyną firmą której udało się pokazać nasze produkty poszukiwaczom wyjątkowych ram do swoich prac.


Czytaj więcej

Osada Jandura

FIRMA PIKSEO ŚWIETNIE PROWADZI NAM PROFIL NA FACEBOOKU,CECHUJĘ JĄ PROFESJONALIZM I RZETELNOŚć. ZADOWOLENI JETEŚMY ZE WSPOŁPRACY I MOZEMY JĄ POLECIC KAZDEMU.ŚWIETNY KONTAKT I MIŁA OBSŁUGA.WSZYSTKIE POSTY SĄ RAPORTOWANE I SPRAWDZANE.


Czytaj więcej

Strado

Niniejszym pragniemy zarekomendować firmę Pikseo jako profesjonalnego partnera zajmującego się kompleksowo działaniami w zakresie social mediów.


Czytaj więcej

Modern Company

Niniejszym pragniemy udzielić referencji firmie Pikseo Sp. z o. o. Sp. K. za profesjonalne podejście oraz zaangażowanie w zlecone prace.


Czytaj więcej

Pawlik Fotografia i Film

Współpraca z Pikseo przynosi wymierne korzyści. W naszym przypadku ich praca przyczyniła się do zwiększenia zasięgu oraz rozpoznawalności naszej marki.


Czytaj więcej