Pikseo – Opinie

Nasza opinia o skuteczności działania Pikseo nie jest tak miarodajna, jak opinie naszych klientów. Zamiast więc zachwalać oferowane przez nas usługi, opieramy się na referencjach przedsiębiorców, którzy przekonali się już o jakości naszych usług.

Referencje naszych klientów.

Opinia partnerów biznesowych ma dla nas duże znaczenie. Staramy się sprostać wszystkim, stawianym przez klientów, wymaganiom. Za każdym razem przygotowujemy indywidualną ofertę, ceniąc sobie Państwa opinie na każdym etapie współpracy. Rozumiemy, że wybór agencji wymaga namysłu i cenimy przedsiębiorców, którzy przed podjęciem decyzji dokładnie poznają przyszłego partnera biznesowego. Dzięki temu współpraca lepiej się później układa.

Pankejk

Firma Pikseo nieprzerwanie wywiązuje się z powierzonych im obowiązków a profesjonalna obsługa klienta wykazuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, służąc cennymi radami i informacjami odnośnie przebiegu prowadzonych kampanii. Działania firmy pomagają w dotarciu do większej grupy klientów oraz pozwalają zwiększyć świadomość marki w lokalizacjach, na które stawiamy priorytet.


Czytaj więcej

Aljot

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Pikseo sp. K. Przygotowane grafiki i treści są profesjonalne, wykonane z wyczuciem stylu i zachowaniem spójności naszej marki.


Czytaj więcej

Elamber

Ekipa Pikseo zapewnia nam profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich działań oraz optymalny, dopasowany do naszego budżetu, model rozliczania prowadzonej kampanii. Wybrane frazy znajdują się w czołówce wyników wyszukiwania, a reakcja na wprowadzone przez nas zmiany jest bezzwłoczna.


Czytaj więcej

Pałac Łazienki II

Firma PIKSEO sumiennie i terminowo wywiązuje się ze swoich obowiązków wykazując się przy tym dużym profesjonalizmem. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników firmy przekładają się na pozytywne warunki współpracy a przede wszystkim efekty, które są zgodne z oczekiwaniami.


Czytaj więcej

Fajne Krzesła

Firma od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, wysoką jakością pozycjonowania oraz obsługi klienta. Kreatywne podejście, inteligentne spostrzeżenia i rzetelne promowanie odpowiednich słów kluczowych przynosi efekty w postaci znacznego wzrostu widoczności naszej strony.


Czytaj więcej

Gift More

Pikseo to firma wiarygodna z dużym doświadczeniem w branży Google Ads, co dało się zauważyć po efektach wdrożenia kampanii Ads dla naszej firmy. Posiadająca wykwalifikowaną kadrę, potencjał techniczny i ludzki z niezbędną wiedzą oraz wspaniałym podejściem do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy.


Czytaj więcej

Kolorowe Kable

Od początku współpracy firma Pikseo Sp. z o.o. Sp. k. wykazuje indywidualne podejście do klienta, oferując nowe, oryginalne rozwiązania. Dzięki świeżemu spojrzeniu na e-commerce i rzetelnej analityce, opracowanie dla sklepu kolorowekable.pl strategie, okazały się bardzo skuteczne, a marka zaczęła być rozpoznawalna wśród nowych grup odbiorców.


Czytaj więcej

Przekladnia.com

Z firmą Pikseo, która świadczy dla nas usługi Google ads współpracujemy od ponad roku. W tym czasie Pikseo wykazało się ogromną starannością w swoim fachu, świetną komunikacją z naszymi pracownikami oraz ogromnym zaangażowaniem i sumiennością.


Czytaj więcej

Rascal

Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę PIKSEO. Cenimy sobie zaangażowanie i otwartość pracowników na dostosowanie oferty do naszych potrzeb. Terminowe wywiązywanie się z obowiązków pozwoliły na osiągnięcie zamierzonych celów.


Czytaj więcej

Tip-Top – Google Ads

Jako doświadczony przedsiębiorca z pełnym przekonaniem polecam firmę Pikseo jako kompetentnego partnera biznesowego. Dzięki współpracy z firmą Pikseo osiągnęliśmy znacznie lepsze niż do tej pory wyniki kampanii Google Ads. Zastosowanie optymalizatora sztucznej inteligencji przyczyniło się do obniżenia stawki za kliknięcie, a co za tym idzie do wzrostu ruchu na stronie internetowej.


Czytaj więcej

Tip-Top – Facebook Ads

Jestem przekonana, że to właśnie dzięki wiedzy i doświadczeniu firmy Pikseo w zakresie prowadzenia kampanii Facebook Ads oraz indywidualnemu podejściu i otwartości na sugestie z naszej strony podczas współpracy z firmą Pikseo osiągnęliśmy znacznie lepsze niż do tej pory wyniki kampanii Facebook Ads.


Czytaj więcej

V-rooka.pl

Bardzo długo byliśmy namawiani na współpracę z firmą PIKSEO. W tej chwili żałujemy tylko, że tak późno zdecydowaliśmy się na nią. Już po pierwszych trzech miesiącach widać było efekty a nasz sklep zaczął być widoczny i rozpoznawalny w sieci…


Czytaj więcej

Enklawakrynica.pl

Ponieważ współpraca z firmą Pikseo przyniosła nam w imponująco krótkim czasie oczekiwane krzyści, z ogromną przyjemnością możemy zarekomendować tę firmą jako godnego zaufania oraz niezwykle skutecznego partnera biznesowego.


Czytaj więcej

Agata Deweloper

W zeszłym roku miałam przyjemność nawiązać współpracę z firmą PIKSEO, która zajmuje się obsługą kampanii Facebook ADS oraz prowadzeniem mojego profilu.


Czytaj więcej

Apartamenty Forte

Celowe i przemyślane działanie Pikseo spowodowało, że moja firma stała się widoczna na Facebooku. Bardzo dobrze wywiązali się z powierzonych im zadań, a profesjonalna obsługa klienta pozytywnie wpływa na efekt kampanii.


Czytaj więcej

Dobry Aptekarz

Dzięki współpracy z firmą PikSEO pozyskaliśmy dużo nowych klientów oraz zdecydowanie zwiększyliśmy obroty finansowe .Szczególnie podczas pandemii COVID-19, kiedy praktycznie całość handlu została przeniesiona w on-line prowadzenie Social Media stron stanęło naszym priorytetem marketingowym.


Czytaj więcej

Delteks

Od jakiegoś czasu współpracujemy z firmą PIKSEO, która w sposób rzetelny i profesjonalny prowadzi nasze kampanie i profil na Facebooku. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy każdemu.


Czytaj więcej

Public Dialog

Osiągnięte – dzięki współpracy podjętej z firmą Pikseo – wyniki dowodzą bezdyskusyjnej fachowości oraz skuteczności działań jej pracowników, dlatego zdecydowanie rekomendujemy usługi tej firmy jako pewną inwestycję w przyszłość każdej marki stawiającej na nowoczesne rozwiązania marketingowe.


Czytaj więcej

Hergon

Podziękowania dla zespołu Pikseo. Jesteście jedyną firmą której udało się pokazać nasze produkty poszukiwaczom wyjątkowych ram do swoich prac.


Czytaj więcej

Osada Jandura

FIRMA PIKSEO ŚWIETNIE PROWADZI NAM PROFIL NA FACEBOOKU,CECHUJĘ JĄ PROFESJONALIZM I RZETELNOŚć. ZADOWOLENI JETEŚMY ZE WSPOŁPRACY I MOZEMY JĄ POLECIC KAZDEMU.ŚWIETNY KONTAKT I MIŁA OBSŁUGA.WSZYSTKIE POSTY SĄ RAPORTOWANE I SPRAWDZANE.


Czytaj więcej

Strado

Niniejszym pragniemy zarekomendować firmę Pikseo jako profesjonalnego partnera zajmującego się kompleksowo działaniami w zakresie social mediów.


Czytaj więcej

Modern Company

Niniejszym pragniemy udzielić referencji firmie Pikseo Sp. z o. o. Sp. K. za profesjonalne podejście oraz zaangażowanie w zlecone prace.


Czytaj więcej

Pawlik Fotografia i Film

Współpraca z Pikseo przynosi wymierne korzyści. W naszym przypadku ich praca przyczyniła się do zwiększenia zasięgu oraz rozpoznawalności naszej marki.


Czytaj więcej

Robotydo.pl

Współpracowaliśmy już z kilkoma agencjami marketingowymi, jednak żadna nie zapewniła nam zadowalających wyników. Pikseo to pierwsza firma, któa zaproponowała profesjonalne i trafne rekomendacje.


Czytaj więcej

Sugarcubes

Pikseo jest profesjonalną agencją SEM o dużym doświadczeniu i fachowej wiedzy, która zapewniła nam kompelskową opiekę w zakresie prowadzenia kampanii sprzedażowej. Wykazała się rzetelnością i terminowością prowadzonych działań oraz regularnym raportowaniem postępów prac.


Czytaj więcej

Centralne Laboratorium Badań Wariograficznych

Jako wieloletni klient firmy Pikseo jesteśmy niezwykle zadowoleni z obsługi naszej kampanii AdWords. Pikseo od początku współpracy wykazało się dużym zaangażowanie,,a efekty stworzenia optymalizacji kampanii przerosły nasze oczekiwania.


Czytaj więcej

Chmielewski Ekspresy

Jako właściciel firmy Chmielewski Ekspresy mam przyjemność zarekomendować agencję Pikseo. Bardzo dobrze oeniam jakość i profesjonalizm oferowanych przez nią usług oraz przebieg współpracy.


Czytaj więcej

Arras – czyste rozwiązania

Pikseo od początku współpracy wykazało się dużym zaangażowaniem, a efekty stworzenia i optymalizacji kampanii przerosły nasze oczekiwania.


Czytaj więcej

Akademia Głosu

PIkseo zajmuje się kampanią AdWords, dla mojej spółki już ponad dwa lata. Firma przygotowała strategię kampanii, wdrożyła ją i na bieżąco obsługuje.


Czytaj więcej

PIEMAR

Nasza współpraca trwa już od dłuższego czasu, jest ona efektywna a działania firmy Pikseo charakteryzują się profesjonalizmem.


Czytaj więcej

Biuro Turystyczne Karkonosze

Doświadczenie, wiedza, efektywność oraz kontakt z opiekunem kampanii to czynikki sprawiające, że z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy Pikseo.


Czytaj więcej

Kruszywo S.A

Pikseo to godna polecenia agencja interaktywna, która terminowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę specjalistów udało nam się dotrzeć do większej grupy klientów.


Czytaj więcej

Elżbiety Bukiety

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki jest prowadzony nasz profil na Instagramie. Pomysłowe, niebanalne i estetyczne grafiki doskonale odzwierciedlają nasze kreatywne podejście dlo florystyki.


Czytaj więcej

Ad Moto

Na szczególną uwagę zasługują terminowość i doskonała komunikacja z opiekunem. Rekomendujemy Pikseo jako partnera biznesowego podchodzącego rzetelnie do realizacji powierzonych mu zadań.


Czytaj więcej

Sklep Style

Inwestując w usługi marketingowe, zależało nam na zyskaniu większej rozpoznawalności marki i wypromowaniu naszych produktów. Eksperci Pikseo zrozumieli potrzeby nasze oraz branży, w której działamy. Doceniamy ich doświadczenie, szybkie działanie, elastyczność i fachowe wsparcie w prowadzeniu biznesu.


Czytaj więcej

DTM System

Polecamy firmę Pikseo również ze względu na duże zaangażowanie oraz komunikatywność zespołu osób, które operacyjnie zajmują się obsługa reklamową naszej strony internetowej.


Czytaj więcej

Imagine House

Pozytywnie oceniamy efekty obsługi kampanii Google Ads przez agencję Pikseo. Z przekonaniem polecamy skorzystanie z jej oferty każdemu, komu zależy na organizacji skutecznej strategii promocyjnej swojej marki.


Czytaj więcej

Wydawnictwo LeTra

Pikseo jest godną polecenia agencją marketingową, która była odpowiedzialna za zarządzanie fanpagem naszego wydawnictwa. W ramach planowania i realizacji kampanii marketingowej na Facebooku treści oraz działania zostały dopasowane do specyfiki branży.


Czytaj więcej

Wyrobek

Po rozpoczęciu współpracy z PIKSEO wyjaśniono mi, że wybranie konkretnych celów i grona klientów do których chce dotrzeć jest kluczowe. W kwestii tworzenia grafik i kreatywnych postów – również się wyróżniają ogromną wiedzą, profesjonalizmem z lekką dozą humoru.


Czytaj więcej

Smart Animal

Pikseo jest agencją marketingową, która była odpowiedzialna za obsługę kampanii Facebook Ads naszej firmy. Zaplanowane działania wpłyneły na zwiększenie widoczności marki w przestrzeni internetowej.


Czytaj więcej

Kardiff

Dzięki współpracy z agencją marketingową Pikseo udało nam się zwiększyć zainteresowanie naszymi produktami i wypromować markę. Polecamy skorzystanie z jej usług wszystkim przedsiębiorcom chcącym poprawić swoją sprzedaż w sieci.


Czytaj więcej

Archeologia Żywa

Pozytywnie oceniamy jakość prowadzonych przez Pikseo kampanii. Wskazano nam najlepsze dla nas rozwiązania reklamowe wraz z uzasadnieniem. Do zalet współpracy możemy zaliczyć zaangażowanie i ekspercką wiedzę pracowników oraz dobry kontakt z opiekunem.


Czytaj więcej

HEUTE SERVICE sp. z o.o.

Kampanie Google Adwords realizowane przez agencję interaktywną Pikseo są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób – możemy zapewnić o rzetelności wykonywania zadań oraz profesjonalnym podejściem agencji, na każdym kroku widać doświadczenie i zaangażowanie. Wdrożone funkcjonalności i rozwiązania przełożyły się na wzrost liczby klientów pozyskanych przez intenret.


Czytaj więcej

Klimos

Agencja Pikseo to profesjonalna firma, którą wyróżniają innowacyjne rozwiązania w obszarze reklam online. Rekomendujemy ją każdemu, kto poszukuje rzetelnego i kreatywnego partnera w dziedzinie marketingu internetowego.


Czytaj więcej

The Mexican

Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu strategii i zoptymalizowaniu kampanii Google Ads zainteresowanie naszą restauracją wzrastało z każdym miesiącem. Współpraca z firmą była oparta na jasnych i klarownych zasadach. Otrzymwaliśmy regularne raporty od opiekuna projektu dotyczące osiąganych wyników.


Czytaj więcej

Rymkiewicz System

Agencja Pikseo prowadzi dla nas kampanię Google Ads, która przełożyła się na widoczność naszej działalności w internecie. Dzięki profesjonalnej obsłudze, współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze.


Czytaj więcej

Willa Megi

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z agencją marketingową Pikseo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że skuteczna kampania internetowa w branży turystycznej nie jest łatwa w realizacji, agencja stanęła na wysokości zadania i efekty spełniły nasze oczekiwania.


Czytaj więcej

TBR – Twoje Biuro Rachunkowe

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, jakie świadczy dla naszego biura agencja Pikseo. Zespół wykazuje się wysokim poziomem zaangażowania, dzięki czemu cały proces reklamowy przebiegał bezproblemowo i efektywnie.


Czytaj więcej

Margo Shoes

Jestem bardzo zadowolony z agencji zajmującej się SEO i Google Ads. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność przekroczyły moje oczekiwania.


Czytaj więcej

Stavovo Kąpielowo

Z przyjemnościa polecamy usługi agencji marketingowej Pikseo, z którą współpraca układa się doskonale. Nieustannie zaskakuje nas swoją pomysłowością i zaangażowaniem, a to proaktywne podejście już przyności zadowalające rezulaty.


Czytaj więcej

RE-SA

Rekomendujemy firmę Pikseo jako sprawdzonego partnera biznesowego, który podchodzi indywidualnie do realizowanych projektów.


Czytaj więcej

Szkółka Fasty

Działania pracowników firmy Pikseo zaowocowały osiągnieciem wysokich pozycji w wyszukiwarce Google dla naszego serwisu. Współpraca z firmą Pikseo opierała się na fachowym doradztwie i obsłudze na bardzo wysokim poziomie.


Czytaj więcej

TGS

Polecamy firmę Pikseo również ze względu na duże zaangażowanie oraz komunikatywność zespołu osób, które operacyjnie zajmują się obsługą reklamową naszej strony internetowej.


Czytaj więcej

OLMEX

Współpraca przynosi korzyści w postaci wzrostu widoczności naszej firmy w wyszukiwarce Google, co przekłada się na efekt biznesowy dla naszej firmy.


Czytaj więcej

DeLight Candles

Gorąco polecam usługi agencji marketingowej Pikseo każdemu poszukującemu skutecznych rozwiązań reklamowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.


Czytaj więcej

METBOX

Jesteśmy zadowoleni z współpracy z Pikseo. Od momentu jej rozpoczęcia zauważyliśmy wzrost zamówień produktów. To nasz pierwszy kontakt z agencją, która zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem kampanii marketingowych.


Czytaj więcej

PK Met

Z przyjemnością chcemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Pikseo. Nasza współpraca jest nacechowana fachowym i rzetelnym podejściem do Klienta. Można także zauważyć osobiste zaangażowanie ze strony Pracowników Pikseo.


Czytaj więcej

Sklep koszykarski

Współpraca z firmą Pikseo rozpoczęła się w 2019 roku. Od początku układa się ona bardzo pomyślnie. W jej zakres wchodzi organizacja efektywnych działań marketingowych w systemie Google Ads. Do ich realizacji wykwalifikowana kadra agencji wykorzystuje nowoczesną technologię opartą na sztucznej inteligencji.


Czytaj więcej

Słodka Fanaberia

Jako klient chcielibyśmy gorąco polecić agencję Pikseo każdemu poszukującemu profesjonalnego partnera do prowadzenia działań marketingowych. Nasza współpraca jest wyjątkowo udana i satysfakcjonująca z wielu powodów.


Czytaj więcej

SELEKT

Dzięki starannemu doradztwu i regularnemu monitorowaniu wyników naszych kampanii, agencja marketingowa Pikseo dostarcza nam kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu internetowego, przyczyniając się do osiągniecia naszych celów biznesowych.


Czytaj więcej

PIK Tekstylia

Od samego początku naszej współpracy zauważyliśmy, że kontakt z Pikseo jest wyjątkowo płynny. Zespół wykazuję się nie tylko kompetentnością, ale gotowością do udzielenia merytorycznego wsparcia oraz odpowiedzi na nasze pytania.


Czytaj więcej

Szyby z Grafiką

Polecamy firmę Pikseo, jako profesjonalnego partnera z doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, który rzetelnie podchodzi do pozycjonowania naszej strony internetowej.


Czytaj więcej

Bas Logistics

Działania promocyjne, które zostały prezycyjnie i rzetelnie zorganizowane przez firmę Pikseo, przełożyły się na znaczny wzrost zainteresowania naszymi usługami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skuteczności podjętych kroków oraz całkowitej realizacji założonego planu.


Czytaj więcej