Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w obszarze nowych technologii i e-marketingu. Skupiamy się szczególnie na działaniach SEO i kampaniach AdWords oraz na strategii obecności w mediach społecznościowych i budowaniu silnej pozycji marki w Internecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista SEO

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i prowadzenie kompleksowych działań SEO
  • Analizowanie i optymalizacja stron www
  • Współpraca z klientem w ramach prowadzonych projektów
  • Zarządzanie stronami
  • Nadzór nad zapleczem SEO
  • Przygotowywanie i prowadzenie kampanii AdWords
  • Monitoring kampanii SEO

Wymagania

  • Znajomość zaawansowanych technik SEO
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Doświadczenie w pozycjonowaniu
  • Znajomość nowych technologii wykorzystywanych w środowisku internetowym

Dodatkowe oczekiwania:

  • Gotowość do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Zdolność do analitycznego myślenia
  • Kreatywność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, doskonale zorganizowanym zespole
  • Profesjonalne szkolenia
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres kontakt@pikseo.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do składanych dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”