Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, w obszarze nowych technologii i e-marketingu. Zajmujemy się szczególnie działaniami z zakresu SEO i kampaniami AdWords oraz strategią obecności w mediach społecznościowych i budowaniem silnej pozycji marki w Internecie.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz tworzeniem nowego Działu Handlowego, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prezentacja oferty i dobieranie najlepszych rozwiązań do potrzeb klientów
  • Obsługa oraz wsparcie klientów zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysoka motywacja i zorientowanie na wyniki

Dodatkowe oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość zagadnień SEO/SEM
  • Znajomość specyfiki środowiska internetowego
  • Doświadczenie w pracy z CRM
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Doświadczenie w telemarketingu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, doskonale zorganizowanym zespole
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres kontakt@pikseo.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do składanych dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”