Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce oraz oficjalnym partnerem firmy Google.

Nasza działalność skupia się na pozycjonowaniu stron internetowych oraz na świadczeniu usług Google Ads.doradca ds marketingu internetowego-01
Obecnie obsługujemy ponad 1500 firm z całej Polski i zagranicy.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Doradca klienta w dziale Marketingu Internetowego

Miejsce pracy: Toruń, Lelewela 33

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta wg. standardów firmy,
  • utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie oraz aktualizacja bazy danych firmy
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność,
  • dobra obsługa komputera,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem bezpośrednio lub telefonicznie,
  • zainteresowania tematyką marketingu internetowego.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu testowego),
  • 3500 brutto podstawy + atrakcyjny system premiowy,
  • dynamiczny rozwój kariery
  • szkolenia wstępne prowadzone przez specjalistów,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • godziny pracy: 8-16,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta multisport,
  • piłkarzyki, dart, tenis stołowy, bilard, ps4, owoce itd.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres kontakt@pikseo.pl. W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do składanych dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”