Identyfikacja firm

Ważnym aspektem funkcjonowania firmowej witryny w Internecie jest skuteczne nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i docieranie bezpośrednio do potencjalnych kontrahentów.

Przedstawiamy innowacyjną ofertę identyfikacji firm, które odwiedzają Twoją stronę internetową. Dzięki specjalistycznym, profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie na bieżąco rozpoznawać, jakie firmy i kiedy przeglądają Twój serwis. Zebrane w ten sposób dane cały czas dostępne są w panelu klienta, dzięki czemu możecie szybko reagować na zainteresowanie ze strony innych podmiotów gospodarczych.

Nasza usługa identyfikacji pozwala na wiarygodne rozpoznanie, jaka firma odwiedziła Twój serwis www, które podstrony były przeglądane oraz ile czasu zostało na to przeznaczone. Potrafimy zidentyfikować zarówno źródła, jak i frazy, po wpisaniu których nastąpiło wejście.

Identyfikacja-firm

Identyfikacja firm to nie tylko dane o podmiotach, które przeglądały Twoją witrynę, ale także informacja o tym, czego poszukiwały. Dzięki takim analizom można zastosować skuteczny remarketing. Wystarczy skontaktować się ze zidentyfikowaną firmą i przedstawić jej odpowiednią ofertę, eksponując te elementy, które były wcześniej przedmiotem zainteresowania.

Usługa identyfikacji umożliwia wiarygodne określenie źródła odwiedzin, dzięki czemu można dodatkowo zweryfikować skuteczność prowadzonych przez Ciebie kampanii AdWords. Więcej danych to możliwość odpowiedniej modyfikacji kampanii i szansa zdobycia większej ilości leadów.

Koncentrujemy się m.in. na takich informacjach jak ilość odsłon, generowanych przez określonych klientów i partnerów biznesowych. Analizujemy profile behawioralne firm przeglądających Twoją stronę internetową i przedstawiamy szczegółowe dane o odwiedzinach.

Warto wiedzieć, kto i kiedy odwiedza Twój serwis www. My dostarczamy kompleksową wiedzę na ten temat. To prosty sposób na zwiększenie sprzedaży w sektorze B2B dzięki naszej nowatorskiej technologii.