Firma z branży przedawnienia długów

Promowany przez naszą markę portal obsługiwany jest przez kancelarię radcy prawnego. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu antywindykacji dla osób indywidualnych i firm z całej Polski.

Założenia kampanii polegały na pozyskaniu leadów w postaci nowych spraw aplikowanych ze strony interesantów najczęśniej w formie telefonicznej lub w postaci formularza zgłoszeń.

Przygotowaliśmy kampanię Ads w sieci wyszukiwania i skutecznych obszarach sieci reklamowej z budżetem miesięcznym 4 200 zł. Wdrożyliśmy niezbędny do zarządzania kampanią kod Google Tag Manager oraz zainstalowaliśmy kluczowe kody remarketingu i konwersji. Zaprojektowaliśmy przejrzyste i czytelne banery do REMARKETINGU i kampanii reklamowej na GMAIL’U. Wykonaliśmy połączenie konta Ads i Analytics w celu dodatkowej analizy użytkowników na stronie internetowej. W trakcie wykorzystaliśmy systemy uczące w postaci autorskich narzędzie sztucznej inteligencji by regularnie każdego dnia prowdzić optymalizację Wyniku Jakości kampanii.

W efekcie z 1,83 zł obniżyliśmy stawkę CPC do 0,37 zł, czyli o 80%, co automatycznie przełożyło się na wzrost liczby kliknięć o ponad 390%. Osiągnięcie tego wyniki w znacznym stopniu spowodowało duży wzrost konwersji w postaci nowych zgłoszeń z formularza. Pomimo znacznego spadku średniej stawki CPC reklama utrzymała wysoką średnią pozycję 1,1. Dodatkową korzyścią było wydłużenie emisji reklamy w ramach harmonogramu wyświetleń oraz zwiększenie rozpoznawalności i zaufania do marki ze względu skuteczną kampanie w REMARKETINGU. Odpowiedni baner reklamowy oraz prawidłowo skonfigurowana kampania zdobywała kolejne leady i znacznie poprawiała rentowność kampanii.