02 stycznia 2017

Zmiana formy prawnej

Zmiana formy prawnej

Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że spółka pod firmą: Pikseo Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przekształciła się w trybie art. 551 i n. ustawy z dnia 15 września 2000 r. – Kodeks spółek handlowych (dalej: k.s.h.) w spółkę pod firmą: Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dalej: Spółka).

Przekształcenie nastąpiło w dniu 02 stycznia 2017 roku.

Równocześnie wskazujemy, że zgodnie z art. 553 § 1 k.s.h. Spółce przysługują wszystkie prawa i obowiązki Pikseo Group Sp. z o.o. Tym samym przekształcenie nie ma wpływu na byt i treść stosunku prawnego łączącego Państwa uprzednio z Pikseo Group Sp. z o.o., a aktualnie po przekształceniu – ze Spółką. Jedyną zmianą wynikającą z przekształcenia będzie to, że wystawcą faktur za kolejne okresy rozliczeniowe będzie Spółka.

Oceń ten artykuł

Średnia ocen użytkowników 0 / 5. Ilość głosów użytkowników 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Darmowa wycena:

    *Wyrażam zgodę na otrzymywanie treści marketingowych i informacji handlowych od Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (za pośrednictwem np. telefonu czy poczty elektronicznej ) w celu promocji usług Pikseo w tym m.in. przedstawienia informacji o aktualnych promocjach czy akcjach marketingowych.
    Polityka Prywatności