W piątek 17 listopada 2017 uczestniczyliśmy w bydgoskiej konferencji Biznes Trendy 2017. Prelegentami podczas tego wydarzenia byli praktycy, którzy na co dzień zajmują się marketingiem oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w firmach i organizacjach.

2Trendy w marketingu internetowym i świat Google

Wśród prelegentów zgromadzonych w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym była obecna także osoba z naszego zespołu. Jan Glaziński w Pikseo pełni funkcję Dyrektora ds. handlu i marketingu. Oprócz tego jest certyfikowanym specjalistą Google Adwords. Podczas konferencji, bazując na swoich doświadczeniach, opowiadał o aktualnych i przyszłych trendach w marketingu internetowym. Mamy nadzieję, że uczestnicy skorzystają z praktycznej wiedzy, którą przez lata zdobyliśmy i stale poszerzamy.

Podczas wydarzenia Biznes Trendy 2017 my również zyskaliśmy nowe inspiracje. Poznaliśmy rozwiązania z zakresu kształtowania wizerunku biznesowego i budowania relacji z otoczeniem. Staraliśmy się szukać wiedzy, którą będziemy mogli od razu zastosować w praktyce. To, czego się dowiedzieliśmy, będziemy sukcesywnie wdrażać w naszej agencji.

Konferencja była dla nas okazją do poznania ekspertów zarówno z dziedziny marketingu, jak i innowacji oraz do wymiany doświadczeń. Mamy nadzieję, że zobaczymy Cię na kolejnych wydarzeniach biznesowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Google, skontaktuj się z nami!

Autor: Joanna Marchlewicz

Specjalista ds. content marketingu

Posiada doświadczenie w przygotowywaniu treści dziennikarskich, blogowych i marketingowych.
W Pikseo zajmuje się tworzeniem contentu dla agencji oraz jej klientów.