Nowi, starzy my – zmieniamy się dla Was

Rozwój to od zawsze nasza siła napędowa – śledzimy bieżące trendy w e-marketingu, uczestniczymy w szkoleniach, dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku. Teraz zmieniamy się też wizualnie – zdecydowaliśmy się zmodernizować naszą stronę, tak by była ona jeszcze bardziej przyjazna dla Was.

Nasz sukces To Twoje zadowolenie

Wysoka jakość obsługi, dostosowana oferta do potrzeb klientów – wiemy, że to wszystko sprawia, że cieszymy się dobrymi opiniami. Zależy nam jednak na tym, by kontakt  z naszą firmą, był w pełni satysfakcjonujący, dlatego przygotowaliśmy nową stronę z całkowicie odmienioną szatą graficzną. Doskonale wiemy, że większość użytkowników odwiedzających naszą witrynę, to wzrokowcy, dlatego zadbaliśmy o to, by kontakt z serwisem był przyjemnym doświadczeniem. Dobrze dobrane kolory, ciekawe grafiki – na pewno umili to pobyt na naszej stronie. Oprawa graficzna to jednak nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy.

UX – będzie jeszcze wygodniej

Doskonale wiemy, jak ważny dla użytkownika jest UX, przecież nie raz mówiliśmy o tym, jak przystosowywać strony do wymagań internautów i choć nasza poprzednia strona spełniała te wymagania, to zawsze znajdzie się coś, co można poprawić. Dlatego zadbaliśmy przede wszystkim o to, by poruszanie się po nowej witrynie było jeszcze bardziej intuicyjne, a ważne dla klienta elementy łatwe do znalezienia.

Czytelny podział strony, przystępne treści. Zadbaliśmy o to, by kontakt z nami był łatwy, a opis oferty przejrzysty. Na naszej stronie nie ma ścian tekstów, które mógłby tylko Was zniechęcić, przedstawiamy konkrety i ułatwiamy kontakt z nami – udostępniając do Waszej dyspozycji kilka kanałów komunikacji – formularz kontaktowy, telefon, e-mail, a może Faceboook – wszystko dla wygody naszych klientów.

Chcesz poczytać więcej? Zapraszamy na naszego bloga, ciekawe i na czasie artykuły to coś, o co też zadbaliśmy. Wiemy, że branża e-marketingu dla osoby spoza środowiska wydaje się bardzo skomplikowana, dlatego w tej sekcji znajdziecie wyjaśnienie wielu pojęć i zagadnień, które mogą Was nurtować, jak i cenne wskazówki, które pomogą w prowadzeniu biznesu.

My ze zrealizowanego projektu jesteśmy zadowoleni, a Wy co sądzicie? Podoba się Wam nowa strona? 

Podzielcie się z nami swoją opinią na FB.